Pomáháme

oficiální stránky turnaje

Charitativní večer

Tento večer má již dlouholetou tradici v pořádání jak dřívějších turnajů fanoušků v ledním hokeji, tak i v pořádání mezinárodního turnaje fanoušků ledního hokeje.

Při tomto večeru mají jednotliví účastníci turnaje se poznat mezi s sebou i navzájem mimo ledovou plochu. Po společné večeři je vyhlášena tzv. otevřená aukce, kdy jsou v prostoru restaurace vystaveny různé artefakty nebo výrobky věnované partnery a jednotlivými týmy. U každého z vystavených předmětů je uvedena vyvolávací cena tohoto předmětu. Každý z účastníků turnaje fanoušků má možnost k vyvolávací ceně připsat částku, za kterou je ochoten daný předmět vykoupit. Daný předmět získá ten, kdo uvede nejvyšší částku.

Po ukončení otevřené aukce, která trvá přibližně 2 hodiny vyhlásí moderátor večera vítěze jednotlivých aukcí a vyzve je k uhrazení vydražené částky a předá jim vydražený předmět.

V minulosti se formou otevřené aukce vybraly částky kolem 30 000,- Kč z každé aukce. Vybrané finanční prostředky jsou následně poukázány na účet nebo předány v hotovosti osobě, která se stává tváří jednotlivých ročníků turnaje. V loňském roce to byl kupříkladu Kubík Bačkovský, který trpí svalovou distrofií. Většinou organizátoři turnaje spolupracují s předem vybraným nadačním fondem, který dle svých možností přidá další finanční částku a splní potřebu či sen osoby, která to potřebuje.

Při výběru osoby, pro kterou se dobročinná aukce pořádá, pečlivě vybíráme ve spolupráci s jednotlivými nadačními fondy a snažíme se, aby vybrané finanční prostředky dostal právě člověk, který akutně finance potřebuje a použije je na nákup zdravotních pomůcek či prostředků, které potřebuje ke zlepšení své už tak svízelné situace.

V případě zájmu o podporu v rámci turnaje fanoušků nám napište na e-mail uvedený v kontaktech.